Uruchom wyobraźnię
chroń życie
chroń życie

Zamknij

Zamknij

Nasza firmaKarieraOferta pracy dla Lakiernika proszkowego

Oferta pracy dla Lakiernika proszkowego

05.11.2020

Praca

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku

LAKIERNIK PRROSZKOWY

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Opis stanowiska:

  • pokrywać powierzchnie elementów powłoką lakierniczą metodą lakierowania proszkowego,
  • nadzór nad przygotowaniem elementów pod lakier
  • dobór rodzaju i metody nakładania farby proszkowej
  • dobór temperatury i czasu wypalania
  • nadzór nad procesem czyszczenia i pracę filtrów kabiny

Wymagania:

  • Umiejętność ręcznego nakładanie proszku aplikatorem
  • Doświadczenie w przygotowaniu detali do pasywacji i lakierowania
  • Doświadczenie w kontrolowaniu procesu lakierowania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa + premie
  • umowę o pracę zawarta z pracodawcą
  • finansowanie przez pracodawcę pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych