Uruchom wyobraźnię
chroń życie
chroń życie

Zamknij

Zamknij

Nasza firmaPraca w PROTEKTOferta pracy dla Lakiernika proszkowego

Oferta pracy dla Lakiernika proszkowego

05.11.2020

Praca

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku

LAKIERNIK PRROSZKOWY

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Opis stanowiska:

  • pokrywać powierzchnie elementów powłoką lakierniczą metodą lakierowania proszkowego,
  • nadzór nad przygotowaniem elementów pod lakier
  • dobór rodzaju i metody nakładania farby proszkowej
  • dobór temperatury i czasu wypalania
  • nadzór nad procesem czyszczenia i pracę filtrów kabiny

Wymagania:

  • Umiejętność ręcznego nakładanie proszku aplikatorem
  • Doświadczenie w przygotowaniu detali do pasywacji i lakierowania
  • Doświadczenie w kontrolowaniu procesu lakierowania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa + premie
  • umowę o pracę zawarta z pracodawcą
  • finansowanie przez pracodawcę pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych