Uruchom wyobraźnię
chroń życie
chroń życie

Zamknij

Zamknij

Nasza firmaPraca w PROTEKTOferta pracy dla Szwacza/ki, operatora automatu szwalniczego

Oferta pracy dla Szwacza/ki, operatora automatu szwalniczego

19.11.2021

Praca

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku

SZWACZ/KA, OPERATOR AUTOMATU SZWALNICZEGO

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny szwalniczej
  • szycie wyrobów wytwarzanych w zakładzie pracy (szelki, linki, worki itp.)

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do zawodu szwacza/ki
  • umowę o pracę zawarta z pracodawcą
  • pracę jednozmianową
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • finansowanie przez pracodawcę pakietów medycznych,  ubezpieczenia grupowego
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą formularza.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROTEKT w celu pro-wadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea-lizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Eu-ropejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycz-nych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).