Linki narzędziowe worki torby plecaki

Linki narzędziowe worki torby plecaki

Podczas pracy na wysokościach ważne jest nie tylko zabezpieczenie samego pracownika przed upadkiem i urazami. Należy pamiętać, że w takiej sytuacji zagrożenie może dotyczyć również osób znajdujących się na dole. Upadek narzędzia czy jakiegokolwiek elementu wyposażenia z nawet nieznacznej wysokości może mieć bardzo poważne konsekwencje. Dlatego do pracodawcy należy wyposażenie pracowników w sprzęt minimalizujący to ryzyko – m.in. linki narzędziowe, worki transportowe czy plecaki.

Linki narzędziowe – bezpieczna praca na wysokościach

 

Linki narzędziowe to zabezpieczenia genialne w swej prostocie. Wystarczy przymocować jej jeden koniec do narzędzia, a drugi – w zależności od rodzaju – do pasa lub np. do nadgarstka. Dzięki wykonaniu z odpowiednich materiałów potrafią znosić duże obciążenia robocze. Oznacza to, że można za ich pomocą zabezpieczać nie tylko narzędzia ręczne (np. klucze czy młotki), ale również większe narzędzia elektryczne czy spalinowe – np. piły łańcuchowe. W naszym asortymencie znajdziesz bardzo szeroki wybór linek narzędziowych do różnorodnego zastosowania.

 

Worki transportowe – wygodne przenoszenie osprzętu

 

Torby, plecaki i worki transportowe to zaś sposób na bezpieczne, a jednocześnie wygodne przenoszenie osprzętu – w tym np. lin. Warto pamiętać, że ekwipunek pracownika wysokościowego potrafi ważyć nawet kilkadziesiąt kilogramów, dlatego możliwość jego bezproblemowego przetransportowania jest bardzo istotna. Worki transportowe występują w wielu wariantach różniących się kształtem i pojemnością, dzięki czemu można je dopasować do konkretnego zastosowania. Solidne wykonanie zapewnia im niezawodność. W naszej ofercie znajdziesz produkty przydatne w każdych warunkach i wygodne w użytkowaniu. Każdy ma regulowane szelki, które ułatwiają dopasowanie do kręgosłupa, a tym samym bezpieczniejsze i wygodniejsze transportowanie sprzętu. Podobnie jak wszystkie inne produkty dostępne w ofercie firmy Protekt, nasze plecaki, torby i worki transportowe są opatrzone wymaganymi certyfikatami stanowiącymi potwierdzenie jakości.