Worki transportowe

Do elementów wspierających pracowników podczas pracy na wysokościach zaliczyć należy nie tylko zabezpieczenia przed upadkiem oraz innego typu urazami, ale i cały dodatkowy sprzęt transportowy. Dzięki zastosowaniu specjalnie wzmocnionych plecaków czy worków transportowych, pracownicy uzyskują dostęp do sprzętu zarówno o wysokiej wytrzymałości, jak i dużej wygodzie użytkowania podczas najbardziej wymagających prac.

Worki transportowe od PROTEKT

 

Wśród dostępnych w sklepie protekt.pl worków transportowych wyróżnić można m.in.:

 

  • klasyczne worki transportowe - lekkie worki, dostępne w opcjach o różnej pojemności - od 16 do nawet 80 litrów. Posiadają ściągacze, lub nawet zamki błyskawiczne;
  • specjalistyczne worki transportowe - z możliwym obciążeniem maksymalnym do 300 kg o pojemności 45 lub 150 litrów;
  • worki na liny - służący transportowi lin;
  • worki typu Dry bag z zatrzaskami ABS.

 

Wszystkie worki transportowe dostępne są w szerokiej gamie jaskrawych kolorów, co zapewnia użytkownikom odpowiedni poziom widoczności, nawet z dalszych odległości.

 

Wytrzymałość materiałowa i użytkowanie

 

Worki transportowe od PROTEKT charakteryzuje wykonanie ze wzmocnionego PCW, przez co są one bardzo wytrzymałe nie tylko na obciążenia, ale i na uszkodzenia oraz otarcia zewnętrzne, jak i możliwe do powstania od samego ładunku. Dla zapewnienia wygody oraz bezpieczeństwa transportu użyto lekkich klamer z tworzywa sztucznego. Ponadto zastosowano regulowane pasy ramienne oraz bardzo szerokie otwory.