Linki narzędziowe worki torby plecakiPasy i torby narzędziowe

Pasy i torby narzędziowe

Praktycznie wszystkie prace wykonywane na wysokościach wymagają od pracowników operowania narzędziami ręcznymi, a niejednokrotnie również ciężkimi. W związku z tym, że użytkowanie narzędzi wiąże się z ryzykiem ich upadku, to niezbędne jest stosowanie dodatkowych zabezpieczeń dla posiadanych przedmiotów. Dlatego jednym z podstawowych elementów wyposażenia pracowników wysokościowych, ale i nie tylko, są pasy i torby narzędziowe ułatwiające transport narzędzi, ale też zabezpieczające je przed upadkiem z wysokości. Topowe rozwiązania w tym zakresie oferuje PROTEKT.

Torby narzędziowe od PROTEKT

 

Jako lider rynku urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy, dostarczamy szereg rozwiązań, spośród których osoby odpowiedzialne za organizowanie prac na wysokościach mogą odpowiednio wyposażyć operatorów w bezpieczne i wygodne torby oraz pasy narzędziowe. Wśród produktów, które PROTEKT oferuje znajdują się między innymi:

 

  • torby narzędziowe mocowane do pasa, również w wersji z okienkiem umożliwiającym łatwy podgląd, co znajduje się w środku. Atutem są zewnętrzne mocowania na pojedyncze narzędzia podręczne;
  • tradycyjne torby narzędziowe wykonane z PCW, cz wytrzymałej tkaniny technicznej;
  • torby transportowe z naramiennym paskiem, co zwiększa wygodę transportu i użytkowania;
  • worki transportowe o ładowności sięgającej 300 kg;
  • organizery na narzędzia z przeznaczeniem do mocowania na zwyżkach z koszem;
  • kamizelka będąca formą pasa narzędziowego, wykonana z przewiewnego materiału z pasami odblaskowymi i licznymi kieszeniami.

 

Jakość wykonania i bezpieczeństwo

 

Dostępne w naszej ofercie pasy i torby narzędziowe są wykonane głównie ze wzmocnionego PCW, co nie tylko zabezpiecza transportowane narzędzia, ale i zapewnia trwałość użytkowania. Oferowane produkty dostępne są nie tylko w różnych opcjach pojemnościowych, ale również kolorystycznych, które dodatkowo zwiększają widoczność użytkownika.