Skrzynki narzędziowe

Wszelkie prace wysokospecjalistyczne, a zwłaszcza te wykonywane na wysokościach, wymagają użycia narzędzi o różnym charakterze - od podręcznych narzędzi prostych, aż po fachowe i użytkowane w najtrudniejszych warunkach. Niejednokrotnie narzędzia takie wymagają szczególnej ochrony w transporcie, zarówno ze względu na swoją wagę, jak i gabaryty. W tym też celu używa się skrzynek narzędziowych, których trwała konstrukcja pozwala chronić zawartość podczas transportu i przechowywania. Właśnie tego rodzaju skrzynki dostarcza użytkownikom firma PROTEKT.

Wielofunkcyjna skrzynka narzędziowa od PROTEKT

 

Jako producent urządzeń i systemów, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy, dostarczamy również skrzynki narzędziowe, dzięki którym urządzenia te mogą być bezpiecznie przechowywane. W naszej ofercie znaleźć można lekkie i wytrzymałe skrzynki narzędziowe o specjalnym przeznaczeniu, jakim jest transport urządzeń samohamownych do pracy w pionie lub też sprzętów o innym, istotnym dla pracy na wysokościach charakterze, jak np. szelki bezpieczeństwa. Dzięki solidnej konstrukcji przechowywane narzędzia można wygodnie przenosić i przewozić w pojazdach służbowych w sposób uporządkowany. Co jednak warte podkreślenia, produkowane przez nas skrzynki narzędziowe mają charakter wielofunkcyjny, przez co poza dedykowanym przeznaczeniem, mogą pełnić rolę transportową również dla innych narzędzi.

 

Skrzynki narzędziowe - jakość wykonania i dostępne opcje

 

Oferowane przez protekt.pl skrzynki narzędziowe dostępne są w uniwersalnym czarnym kolorze. Zostały wykonane z wysoce wytrzymałego polipropylenu. Zamykane są na trwałe zatrzaski z tworzywa sztucznego, dostępne w dwóch kolorach: czerwonym i żółtym, co ułatwia ich widoczność, umożliwiając szybki do nich dostęp. W naszej ofercie można też znaleźć skrzynkę narzędziową z miękką wyściółką w środku, która dodatkowo chroni przewożony sprzęt w trudnych warunkach transportowych.