Linki narzędziowe worki torby plecakiTekstylne linki narzędziowe

Tekstylne linki narzędziowe

Praca na wysokościach wymaga od pracowników szczególnej ochrony i to zarówno celem zabezpieczenia osobistego, jak i innych uczestników prac. Co więcej, pracownicy wysokościowi, niezależnie od branży, w której funkcjonują, potrzebują także dodatkowego wsparcia w postaci linek narzędziowych, dzięki którym mogą zabezpieczyć lekkie ręczne narzędzia przed upadkiem, zapewniając sobie do nich stały i szybki dostęp. Tego rodzaju akcesoria dostarcza PROTEKT w postaci tekstylnych linek narzędziowych.

Tekstylne linki narzędziowe od PROTEKT

 

Polski producent sprzętu i systemów ochrony osobistej w pracy na wysokościach dostarcza użytkownikom tekstylne linki narzędziowe, chroniące np. klucze monterskie przed upadkiem. Ich szerokie zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do jednej branży, ale skutecznie będą wspierać pracowników ratownictwa, budownictwa, leśnictwa, energetyki czy nawet alpinistów. Wśród dostępnych na stronie protekt.pl tekstylnych linek można przykładowo znaleźć:

 

  • linki na nadgarstek mocowane na rzep;
  • przyrządy zaciskowe dostosowane do pracy osób prawo~ i leworęcznych;
  • elastyczne linki narzędziowe (rozwijające się do nawet 120 cm);
  • tekstylne linki narzędziowe do zabezpieczenia ciężkich narzędzi (np. pił łańcuchowych).

 

Jakość wykonania i wytrzymałość

 

Tekstylne linki narzędziowe od PROTEKT to akcesoria bezpieczne i skuteczne w użytkowaniu. Wykonane są z silnych poliestrowych splotów o maksymalnym obciążeniu od 0,25 do 30 kg. Bardzo mocne szwy czy stalowe karabińczyki zapewniają bezpieczne użytkowanie, nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

 

Sprawdź również szelki bezpieczeństwa oraz uchwyty narzędziowe dostępne w naszej ofercie.