Akcesoria dodatkowe

Przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy określają także wszelkie szczegóły dotyczące prac wykonywanych na wysokościach, niezależnie od ich charakteru czy stopnia trudności. Odpowiednie zabezpieczenie pracownika wykonującego obowiązki na stanowisku pracy, które znajduje się na wysokości, wymaga zastosowania certyfikowanych i spełniających odpowiednie normy sprzętów i systemów ochrony osobistej. Poza podstawowym sprzętem, bardzo często konieczne jest stosowanie dodatkowych akcesoriów ochronnych, które oferuje firma PROTEKT.

Akcesoria ochrony osobistej od PROTEKT

 

Firma PROTEKT, jako wyróżniający się na rynku producent sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo pracy na wysokościach, dostarcza też szereg akcesoriów ochrony osobistej. Do tego typu dodatkowych sprzętów i akcesoriów ochronnych zalicza się m.in.:

 

 

Jakość i wykonanie akcesoriów ochronnych

 

Dostarczane przez PROTEKT akcesoria ochrony osobistej są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkowania głównego sprzętu ochrony osobistej. Akcesoria ochronne muszą stanowić tak samo solidny, trwały i maksymalnie odporny element systemu ochrony pracy na wysokościach, niezależnie od tego, czy są to przykładowo prace arborystyczne, w budownictwie, głębokościowe czy ratownicze.