Szelki do kos spalinowych

Funkcjonalne i praktyczne szelki do kos spalinowych

 

Obsługa ręcznych kos spalinowych nie jest trudnym, ale wymagającym dużej siły fizycznej zadaniem. Wynika to z faktu, iż urządzenia te są stosunkowo ciężkie, a zakres ruchu wykonywany przy ich użyciu ograniczony. Kilkugodzinna praca polegająca na wykaszaniu traw może nastręczać trudności – pojawić może się nie tylko ból rąk, ale też ramion czy pleców. Z pomocą przychodzą szelki do kos spalinowych. Są to praktyczne i wygodne akcesoria, które odciążają kręgosłup i sprawiają, że realizacja obowiązków, nawet przez kilka godzin nie jest tak męcząca.

Użycie szelek do kosy spalinowej nie jest trudne – wystarczy przełożyć je przez głowę i zapiąć na wysokości mostka – do tego celu najczęściej jest wykorzystywana specjalna klamra. Przed przypięciem kosiarki, warto sprawdzić uprząż – jej ułożenie i prawidłowe zapięcie. Po upewnieniu się, że wszystko jest w najlepszym porządku, należy przypiąć kosiarkę i można rozpocząć pracę.

 

Jakie szelki do kos spalinowych oferujemy?

 

Szelki do kos spalinowych gwarantują komfort użytkowania i chronią kręgosłup przed przeciążeniem. Odpowiednio dopasowany ułatwia przyjęcie prawidłowej pozycji ciała, ale też równomiernie rozkłada obciążenie i zapewnia prawidłową odległość urządzenia od użytkownika. W ofercie mamy dwa modele – obydwa wyposażone w pas biodrowy i ochronną wkładkę na udo, zapewniające bezpieczną i komfortową pracę oraz swobodę ruchów w każdej sytuacji. Zapewniamy produkty wyróżniające się wysoką jakością i trwałością.

 

Sprawdź również szelki bezpieczeństwa oraz pasy do pracy w podparciu dostępne w naszej ofercie.