Indywidualny sprzęt ochrony osobistejNamioty, parawany i płotki odgradzające

Namioty, parawany i płotki odgradzające

W przygotowanej ofercie mamy parawany ochronne regulowane, namioty ochronne oraz płotki odgradzające. Są to akcesoria wykorzystywane nie tylko przez ratowników i służby ratownicze, ale też straż pożarną, policję, służby techniczne i wiele innych. 

Parawany ochronne regulowane najczęściej są wykorzystywane w miejscach wypadków. Ich zadaniem jest ułatwienie pracownikom wykonywania obowiązków poprzez zabezpieczenie terenu przed ciekawskim wzrokiem przechodniów. Ich ogromnym plusem jest możliwość szybkiego ustawienia – wystarczy kilka chwil by osłonić poszkodowanych.

 

Namioty ochronne są natomiast często wykorzystywane przez służby komunalne czy firmy wykonawcze. Jak sama nazwa wskazuje – ich zadaniem jest zabezpieczenie pracowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy jest konieczne np. naprawienie studzienki, a warunki pogodowe na to nie pozwalają.

 

Ostatnim elementem oferty są płotki odgradzające. Służą one do ostrzegania, ochrony oraz wygradzania miejsc prowadzenia robót. Najczęściej są stosowane do pracy przy studzienkach kanalizacyjnych i telekomunikacyjnych.

 

Co jeszcze oferujemy?

 

Poza wspomnianymi, w przygotowanej ofercie znajdują się:

  • barierki rozsuwane,
  • słupki do wygradzania i wyznaczania stref na dachach,
  • siatki zabezpieczające do otworów,
  • i wiele innych.

 

Wszystkie oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. To, co je jeszcze wyróżnia to łatwość obsługi – nie wymagają one specjalnych umiejętności, użycia sprzętu czy dysponowania wiedzą. Ich rozłożenie i ustawienie we wskazanym miejscu zajmuje kilka chwil.

 

Sprawdź również sprzęt strażacki dostępny w naszej ofercie!