Indywidualny sprzęt ochrony osobistejDrabiny, rusztowania i podesty

Drabiny, rusztowania i podesty

Firma Protekt od lat pomaga dbać o bezpieczeństwo prac prowadzonych na wysokościach, a nasza oferta składa się z różnych produktów, które chronią użytkowników przed upadkiem i oferują mu swobodę ruchów niezbędną do wykonywania zamierzonych zadań.

Znajdź bezpieczne drabiny, rusztowania i podesty

 

Wśród artykułów, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów możemy wyróżnić m.in. drabiny, rusztowania oraz podesty. Każdy z produktów wyposażony jest w dokładną instrukcję użytkowania, która pozwala każdej osobie na zapoznanie się z prawidłowym sposobem korzystania z artykułów Protekt. W naszej kolekcji drabin znajdują się zarówno liniowe, jak i wysuwne modele, co sprawia, iż klienci mogą wybrać produkt najlepiej odpowiadający ich potrzebom. Wysuwne wersje z aluminium sprawdzą się, gdy drabina będzie umiejscowiona na stabilnym podłożu. Z kolei liniowe modele są zaczepiane od góry, do elementu konstrukcji stałej np. dachu budynku, dzięki czemu użytkownik może poruszać się w kierunku pionowym. Nie zapomnieliśmy również o najważniejszych akcesoriach, w tym uchwytach, które pomagają zabezpieczyć drabiny w jednej pozycji i zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z nich.

 

Zwiększ bezpieczeństwo prac prowadzonych na wysokościach

 

Zadbaliśmy także o to, by w naszej ofercie znalazły się uniwersalne rusztowania i podesty, które można wykorzystywać w budownictwie, przemyśle stoczniowym, a także podczas prac remontowych. Warto podkreślić, że modele rusztowań i podestów, które dostępne są w asortymencie Protekt zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium oraz włókno szklane, dzięki czemu sprawdzą się one w różnych, nawet niesprzyjających, warunkach. Co istotne, produkty te posiadają również kółka, które umożliwiają szybkie i łatwe przesuwanie całej konstrukcji, bez potrzeby jej składania. Zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z resztą naszej oferty, która skierowana jest do osób prowadzących prace na wysokościach. Wśród dostępnych produktów klienci znajdą m.in. takie kluczowe kategorie jak wyposażenie dla arborystów czy stałe systemy asekuracyjne.