Indywidualny sprzęt ochrony osobistejPasy i urządzenia do pracy w podparciu

Pasy i urządzenia do pracy w podparciu

Pasy i urządzenia do pracy w podparciu to niezwykle wygodne akcesoria. Ich ogromnym plusem jest możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb użytkownika – zostały wyposażone w specjalne klamry regulacyjne, które umożliwiają idealne dopasowane akcesorium do sylwetki. Dodatkowo, na pasie biodrowym i udowym są wzbogacone o specjalne poduszki – te z kolei czynią je bardziej wygodnymi. Pasy do pracy w podparciu są wyposażone w punkt zaczepowy do pracy w podniesieniu oraz boczne klamry zaczepowe. 

Jakie urządzenia do pracy w podparciu oferujemy?

 

W przygotowanej ofercie mamy szeroki wybór pasów i urządzeń do pracy w podparciu. Wśród nich znajdują się: taśmy do ustalania pozycji pracy oraz urządzenie do ustalania pozycji przy pracy. Odpowiednio dopasowane ułatwiają wykonywanie prac. Proponujemy modele w rozmiarze S, M-XL oraz XXL.

 

Wszystkie oferowane urządzenia do pracy w podparciu oraz pasy wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dzięki użyciu sprawdzonych materiałów są trwałe, a czas ich użytkowania długi. Warto pamiętać, że nie ma maksymalnej daty możliwości ich użytkowania. Ważne jest jedynie, by po pierwszych 5 latach użytkowania, akcesoria te zostały poddane przeglądowi fabrycznemu.

 

Warto pamiętać o tym, że poziom uzyskanego bezpieczeństwa jest uzależniony również od poprawności użycia pasa do pracy w podparciu. Musi on być nie tylko dopasowany do sylwetki, ale też symetrycznie rozłożony. Wyjaśniamy, że urządzenia i pasy do pracy w podparciu nie mogą pełnić funkcji szelek bezpieczeństwa – nie chronią one przed upadkiem z wysokości.

 

Sprawdź również systemy asekuracji oraz zestawy asekuracyjne dostępne w naszej ofercie!