Rusztowania

Niezależnie od wysokości, na której są wykonywane różnego rodzaju prace, w tym konserwatorskie czy budowlane, wymaga zastosowania odpowiednich zabezpieczeń, które z jednej strony ułatwiają wykonywanie powierzonych obowiązków, a z drugiej podnoszą poziom ochrony osobistej pracowników i osób postronnych. Do użytkowania na niewielkich wysokościach stosuje się w tym zakresie m.in. rusztowania kolumnowe, których prosta, ale jednocześnie solidna konstrukcja zapewnia sprawną i bezpieczną pracę. Firma PROTEKT, jako lider rynku urządzeń z zakresu bezpieczeństwa pracy, dostarcza rusztowania kolumnowe o nowoczesnej konstrukcji, których dodatkową zaletą jest wysoka mobilność sprzętu.

Rusztowania kolumnowe od PROTEKT

 

Wykonywanie prac nawet na niewielkich wysokościach rodzi ryzyko upadku i zagrożenia dla zdrowia lub życia pracowników oraz osób trzecich. W związku z tym kluczowe dla bezpieczeństwa osób i zabezpieczenia miejsca pracy jest stosowanie właśnie takich sprzętów, jak rusztowania kolumnowe, które dostarcza ekipom pracowniczym firma PROTEKT. W naszej ofercie można znaleźć rusztowanie kolumnowego o wysokości 1,62m. Wart podkreślenia jest fakt, że sprzęt ten dopuszcza użytkowanie z maksymalnym obciążeniem do 150kg, co umożliwia swobodne użytkowanie rusztowania kolumnowego przez jednego pracownika wraz z cięższym sprzętem.

 

Jakość wykonania rusztowań kolumnowych

 

Rusztowania kolumnowe oferowane przez PROTEKT zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa pracy wykonywanej na wysokościach. Co więcej, sprzęt ten dzięki zastosowaniu wytrzymałego aluminium (zarówno konstrukcja, jak i szczeble o szerokości aż 54mm) jest bardzo lekki - masa całkowita rusztowania to 15kg. To w znaczący sposób podnosi wygodę użytkowania. Warto również podkreślić, że składana konstrukcja rusztowania kolumnowego umożliwia łatwe i szybkie złożenie sprzętu oraz jego łatwy i sprawny transport, co dodatkowo ułatwia jedna para kółek.