Farby i aplikatory

Bezpieczeństwo osób w miejscu pracy nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia im odpowiednich środków ochrony osobistej. Kluczowe w tym zakresie jest również odpowiednie zabezpieczenie oraz oznaczenie powierzchni płaskich, co jest kluczowe w takich miejscach, jak fabryki, magazyny, hale, ale także na parkingi, chodniki, rampy i schody. Niezbędne w tym zakresie akcesoria, jak farby do znakowania, aplikatory, szablony znaków, a nawet taśmy antypoślizgowe dostarcza użytkownikom PROTEKT.

Aplikatory farb oraz inne elementy systemu znakowania

 

 

Specjalizując się w urządzeniach i systemach bezpieczeństwa pracy, firma PROTEKT zapewnia również dostęp do następujących elementów systemu oznaczania przestrzeni pracy:

 

  • aplikatory farb na wózkach umożliwiają bardzo precyzyjne wyznaczanie linii, znaków i napisów, nawet w trudniej dostępnych miejscach, a także na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz budynków;
  • ręczne aplikatory farb o podobnym zastosowaniu, jednak wymagającym większej precyzji użytkowania.
  • trwałe i bezpieczne farby do znakowania, dostępne w dziewięciu kolorach palety RAL;
  • szablony liter, cyfr i znaków dostępne w wysokości 150 oraz 300 mm.

 

 

Taśmy antypoślizgowe od PROTEKT

 

 

Innym ważnym elementem łączącym odpowiednie znakowanie z zapewnieniem bezpieczeństwa są przykładowo taśmy antypoślizgowe. Dostępne są w jaskrawych kolorach, a ich specjalna konstrukcja pozwala trwale zabezpieczyć śliskie powierzchnie przed upadkiem pracowników. Taśmy są odporne chemicznie i nadają się do stosowania na większości typach powierzchni.

 

 

W naszej ofercie znajdziesz również drogowe znaki ostrzegawcze.