Wentylatory

Poza systemami ochrony osobistej, bardzo często dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w warsztatach, halach produkcyjnych czy nawet w trakcie prac budowlanych, kanalizacyjnych i w elektrociepłowniach, konieczne jest używanie urządzeń wirnikowych, które pomagają przetłaczać powietrze, gazy czy parę. W ofercie PROTEKT znaleźć można służące w tym celu wentylatory przemysłowe przenośne wraz z dodatkowym osprzętem i akcesoriami.

Wentylatory mobilne o różnej mocy

 

PROTEKT, jako jeden z liderów branży urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy, udostępnia profesjonalne wentylatory warsztatowe i przemysłowe, które można łatwo transportować. W ofercie dostępne są m.in. wentylatory mobilne o różnej mocy silnika: 185W / 245W /745W, a tym samym różnej wydajności powietrza, odpowiednio: 1300 m3/h / 1450 m3/h / 3500 m3/h. Dzięki temu można dobrać urządzenie do rzeczywistych parametrów przestrzeni, gdzie konieczne jest zastosowanie wentylatorów. Wentylatory mobilne od PROTEKT wymagają zastosowania akcesoriów dodatkowych, ale dostępny jest również gotowy zestaw wentylacyjny z wężem o średnicy 200mm i długościach 4 oraz 7m.

 

Akcesoria do przenośnych wentylatorów przemysłowych

 

Niezależnie od mocy wybranego wentylatora mobilnego, konieczne jest zastosowanie do nich następujących akcesoriów:

 

  • węże - dostępne w różnych wymiarach średnicy i długości. W ofercie znajduje się również wąż w zestawie z wygodnym do przenoszenia pojemnikiem;
  • obejmy i łączniki węży do wentylatora o kompatybilnych średnicach.