Pozostałe

Wykonywanie prac, gdzie szczególnie ważne jest bezpieczeństwo pracowników, ale i właściwe zabezpieczenie miejsca pracy, czy też narzędzi pracy, wymaga często zastosowania innych akcesoriów. O ile nie jest to sprzęt częstego użytku, o tyle w wielu sytuacjach może być nieodzowny. Firma PROTEKT, jako lider urządzeń i systemów chroniących pracownika, dostarcza również szereg pozostałych akcesoriów ochronnych w tym zakresie.

Pozostałe akcesoria ochronne od PROTEKT

 

Wśród dostępnych w naszej ofercie pozostałych akcesoriów ochronnych znajdują warto wyróżnić przykładowo następujące:

 

  • identyfikatory okresowej kontroli (dostępne w różnych kolorach);
  • specjalnie zaprojektowane dziurkacze do odznaczania kontroli;
  • blokada przeciw szczurom, która nie blokuje odpływu nieczystości w rurach, ale chroni przed przedostawaniem się gryzoni;
  • zbiorniki na deszczówkę wykonane ze wzmocnionego PWC, dostępne w różnej pojemności;
  • elementy dodatkowe stosowane przy zatrzaśnikach, jak fasty, ochrony na kauszę, czy stabilizatory;
  • tabliczki informacyjne, jak np. informujące o nakazie zakładania szelek ochronnych.

 

PROTEKT - dbałość o szczegóły

 

Jako wiodący producent sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo pracy, PROTEKT doskonale wie, jak ważna jest dbałość o detale tworzące całe systemy bezpieczeństwa. Dlatego też dostarczamy własnej produkcji pozostałe akcesoria ochronne, które wspierają szereg prac, zarówno wykonywanych na wysokościach, głębinowych, kanalizacyjnych, a nawet strażackich z wykorzystaniem wody opadowej. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających odpowiednią wytrzymałość i trwałość.