Ławki do prac na wysokości

Jednym z podstawowych akcesoriów dodatkowych z zakresu indywidualnego sprzętu ochrony osobistejławki do pracy na wysokości. Podstawowym celem ławek jest zarówno zagwarantowanie bezpieczeństwa pracy wykonywanej na wysokościach, jak i zapewnienie wygody użytkowania i swobody ruchów nóg podczas długotrwałych robót lub wymagających manualnej precyzji. Dlatego też przy wyborze odpowiednich ławek do prac na wysokości warto zwrócić uwagę zarówno na aspekty związane z bezpieczeństwem, jak i z komfortem przyszłej pracy. Rozwiązania łączące te dwa podstawowe aspekty oferuje PROTEKT.

Znajdź na protekt.pl - ławka do prac na wysokości

 

PROTEKT - polski producent wysokiej jakości urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy, udostępnia użytkownikom kilka rozwiązań z zakresu ławek do pracy na wysokości, dostosowanych do różnych potrzeb użytkownika. Oferowane są różne rozwiązania, które różnią się użytymi materiałami, stopniem zaawansowania konstrukcji, a także podwyższoną wytrzymałością. Wśród dostępnych na protekt.pl ławek znaleźć można m.in.:

 

  • ławkę do pracy na wysokości wraz z roboczą liną w komplecie - z zakresem prac nawet do 40m i możliwością samodzielnego podnoszenia się i opuszczania przez osobę pracującą na ławce;
  • ławkę z pasem bezpieczeństwa i termoizolacyjnym, wyprofilowanym siedziskiem - z czterema zatrzaśnikami w komplecie;
  • ławkę z antypoślizgowym, wyprofilowanym siedziskiem;
  • ławkę z tkaniny plandekowej - wyposażonej w uchwyty sprzętowe i zamykaną kieszeń.

 

Jakość i bezpieczeństwo ławek do prac na wysokościach

 

Ławki zostały wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Użyte materiały i elementy ławek charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną oraz na czynniki atmosferyczne, co pozwala na długotrwałe w pełni bezpieczne użytkowanie. Stosowanie ławek podczas prac na wysokości może wymagać użycia dodatkowego sprzętu chroniącego przed upadkiem.