Uruchom wyobraźnię
chroń życie
chroń życie

Zamknij

Zamknij

Nasza firmaPraca w PROTEKTOferta pracy Specjalista ds. Exportu

Oferta pracy Specjalista ds. Exportu

25.09.2024

Praca

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku

SPECJALISTA DS. EXPORTU

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami zagranicznymi,
  • kompleksowa realizacja zamówień - wprowadzanie zamówień do systemu, monitorowanie, procesu realizacji zleceń produkcyjnych, wystawianie faktur sprzedaży, realizacja wysyłek,
  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentów związanych z realizacją zamówienia,
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych,
  • współpraca z działami - zaopatrzenia, produkcji, księgowości oraz z magazynem,
  • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego,
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie w branży związanej ze sprzedażą produktów technicznych.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy uzależniony od wyników,
  • opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz karta Multisport,
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą formularza.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROTEKT w celu pro-wadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea-lizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Eu-ropejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycz-nych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).