Przemysłowe hełmy ochronne - ATRAAkcesoria i części zamienne do hełmów

Akcesoria i części zamienne do hełmów

Hełmy ochronne od PROTEKT stanowią skuteczne zabezpieczenie pracowników zarówno przed przedmiotami spadającymi z wysokości, jak i pierwszą barierę ochronną w przypadku kontaktu z prądem. Odpowiednia konstrukcja sprzętu umożliwia stosowanie opcjonalnych akcesoriów, które dodatkowo podnoszą komfort użytkowania i przykładowo zabezpieczają oczy, uszy czy też twarz przed urazami. Firma PROTEKT zapewnia akcesoria do hełmów a także części zamienne do hełmów, co umożliwia dobór sprzętu odpowiednio według rzeczywistych potrzeb.

Akcesoria oraz części zamienne do hełmów od PROTEKT

 

Wśród akcesoriów do hełmów, które dostarcza PROTEKT, lider urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy, znaleźć można te elementy, które podnoszą komfort codziennego użytkowania hełmów. I tak przykładowo można hełm dodatkowo doposażyć w:

 

  • osłonę przeciwsłoneczną w formie szerokiego ronda połączonej z dodatkową przewiewną siatką-kurtyną osłaniającą kark pracownika. Osłona dostępna w podnoszącym widoczność jaskrawym żółtym kolorze i dodatkową taśmą odblaskową;
  • poliwęglanowy wizytownik przyklejany na część czołową hełmu.

 

Pozostałe akcesoria do hełmów od PROTEKT

 

Innego typu akcesorium do hełmów oferowanych przez PROTEKT są bardzo wygodne w użytkowaniu workoplecaki, ułatwiające transport hełmów zarówno w ręce, jak i na plecach. Wykonane są z wytrzymałego poliestru, a poziom wygody podnosi łatwy w obsłudze ściągacz, którego przedłużenie stanowi szelki plecaka. Czarny workoplecak zdobi wyraźne białe logo hełmów ATRA od PROTEKT.