Uruchom wyobraźnię
chroń życie
Uruchom wyobraźnię
chroń życie

Zamknij

Zamknij

RS 300 - Podest ruchomy do cystern

Cena netto:

22890,00PLN

Nowa cena

Nr kat.:

RS300

Indeks:

RS300000000000000000

Marka:

PROTEKT

Specyfikacja techniczna

Materiał

Szczeble:

aluminium

Konstrukcja:

aluminium

Koła:

guma EPDM

Waga:

160 kg

Wymiary

Gabaryty - podest zsunięty:

3,55 x 2,65 x 4,30 m

Gabaryty - podest rozsunięty:

3,95 x 2,65 x 5,60 m

Wysokość robocza:

od 2,95 do 4,35 m

Maksymalne obciążenie:

120 kg (1 osoba) kg

Do pobrania

Karta produktowa

Opis

Podest ruchomy do cystern RS 300 został zaprojektowany, aby umożliwić bezpieczny dostęp do włazów załadunkowych autocystern lub kontenerowców. Podest pozwala w szybki sposób dotrzeć osobie obsługującej cysternę na jej zbiornik i w bezpieczny sposób wykonać zaplanowane czynności.
Wysuwna drabina podestu pozwala dostosować wysokość roboczą do wysokości żądanej (wysokości cysterny). Przesuw drabiny wysuwnej względem drabiny stałej blokuje się po dostosowaniu wysokości roboczej. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed opadaniem drabiny. Podest wyłazowy zapewnia bezproblemowe przejście z drabiny na cysternę. Zwarta konstrukcja oparta na czterech gumowych kołach daje się łatwo przesuwać do kolejnych włazów oraz odstawić od pojazdu po zakończeniu pracy. Konstrukcja wyposażona jest w aluminiowe obarierowanie miejsca pracy. Wysokość obarierowania chroni przed upadkiem w przypadku potknięcia lub poślizgu.
Drabina podestu wyposażona jest w poręcze zapewniające bezpieczne przemieszczanie się pracownika wzdłuż drabin. Podest wykonano z wysokowytrzymałego stopu aluminium o specjalnym kształcie, stabilne podwozie wykonano ze stali zabezpieczonej przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Stopnie drabiny wykonane są z aluminiwej blachy ryflowanej, zapobiegającej poślizgnięciu się pracownika podczas użytkowania.

Zapisz się do newslettera