Mobilne stanowiska pracyPrzestawne punkty kotwiczące

Przestawne punkty kotwiczące

Kluczowym elementem mobilnych stanowisk pracy są przestawne punkty kotwiczenia, które można zamocować w różnych lokalizacjach. Oferują one swoim użytkownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale także swobodę ruchów, niezbędną przy wykonywaniu niektórych prac. Wśród przestawnych punktów kotwiczenia możemy wymienić m.in. takie kluczowe artykuły jak modułowa szyna robocza, kolumnowy punkt kotwiczenia, przenośny żuraw aluminiowy, wózek okienny czy też krawędziowy przenośny punkt kotwiczący.

Wybierz profesjonalne przestawne punkty kotwiczenia

 

Każdy z tych produktów sprawdzi się oczywiście w innych warunkach. Kolumnowy punkt kotwiczenia znajdzie swoje zastosowanie głównie na dachach, gdzie może zostać przymocowany do stalowych i żelbetonowych słupów lub do konstrukcji świetlików. Z produktu tego mogą korzystać jednocześnie trzy osoby i posiada on taśmę o długości do 50 metrów, która wyposażona jest w mechanizm napinający. Kolejnym istotnym przestawny punktem kotwiczenia jest aluminiowy żuraw asekuracyjny, który oferuje możliwość złożenia do transportu, a także rozmontowania na trzy części. Urządzenie to przeznaczone jest dla jednej osoby, która może poruszać się w kierunku pionowym w dół w przestrzeni ograniczonej jego nogami.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo i mobilność swoich pracowników

 

Modułowa szyna robocza sprawdzi się m.in. w pracy w szybach, studniach, studzienkach kanalizacyjnych, a także otwartych świetlikach dachowych. Może być ona również wykorzystana do ewakuacji osób jeśli uzupełni się ją o dodatkowy sprzęt. Do podobnych zadań można również wykorzystać modułowego żurawia nierdzewnego. Z kolei wózek okienny może być zakotwiczony w różnych otworach okiennych, gdzie doskonale nada się do zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości. Wszystkie przestawne punkty kotwiczenia Protekt spełniają wymagane normy i zostały dokładnie przetestowane przez nasz zespół. Rygorystyczne kontrole jakim poddajemy wszystkie nasze produkty sprawiają, iż możemy być pewni ich jakości i wytrzymałości. Dzięki temu bezpieczeństwo i komfort naszych klientów są pewnikiem. Zapraszamy do zapoznania się z resztą szerokiej oferty Protekt, która obejmuje m.in. stałe systemy asekuracyjne, wyposażenie dla arborystów, statywy i trójnogi bezpieczeństwa, sprzęt strażacki i ratunkowy, a także indywidualny sprzęt ochrony osobistej.