Mobilne stanowiska pracyPunkty zaczepowe

Punkty zaczepowe

W Protekt doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż praca na wysokościach ma różne oblicza - niektórzy cenią stabilność i unieruchomienie w jednym miejscu, natomiast w innych przypadkach liczy się jak największa mobilność pracownika. Ten drugi scenariusz obejmuje choćby wiele prac wykonywanych na dachach budynków, takich jak odśnieżanie, serwisowanie powierzchni, monitorowanie stanu paneli słonecznych, mycie świetlików i wiele innych. Właśnie w tym celu warto wybrać mobilne stanowiska pracy, które zapewniają swoim użytkownikom odpowiedni poziom swobody ruchu, jednocześnie nie tracąc wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Zdecyduj się na sprawdzone punkty zaczepowe

 

Jednym z kluczowych elementów wyposażenia takich zestawów są punkty zaczepowe, które służą do kotwiczenia pracowników. Zadbaliśmy o to, by w asortymencie naszego sklepu online nie zabrakło różnych modeli tego produktu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Mogą więc oni wybierać spośród takich wersji jak urządzenie zaczepowe, słupek kotwiczący, belka zaczepowa czy też punkt kotwiczenia do betonu. Oczywiście każdy z punktów zaczepowych Protekt jest dostępny z dokładną instrukcją użytkownika, która pozwala na zapoznanie się z prawidłowymi sposobami korzystania z danego produktu. 

 

Stwórz bezpieczne mobilne stanowiska pracy

 

Klienci często wybierają nasze belki zaczepowe, które mogą być stosowane w otworach okiennych i drzwiowych. Kolejnymi produktami wartymi wyróżnienia są punkty kotwiczenia do betonu, oferujące tymczasowe mocowanie do danego miejsca. Sprawdzają się one zarówno w instalacjach poziomych i pionowych, jak i tych o nachylonych płaszczyznach. Wszystkie punkty zaczepowe Protekt zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, a każdy z produktów przeszedł przez rygorystyczny program testów. Dzięki temu, możemy być pewni, iż oferują one najwyższy stopień bezpieczeństwa. Warto pamiętać, iż w sklepie Protekt na klientów czeka bogata oferta produktów mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa prac prowadzonych na wysokościach, która skierowana jest do pracowników różnych gałęzi przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem.