Statywy osobowe

Maksymalny poziom bezpieczeństwa pracowników wykonujących roboty na głębokościach wymaga zastosowania odpowiedniej jakości statywów osobowych. Ten specjalistyczny sprzęt umożliwiający podnoszenie i opuszczanie osób wraz z niezbędnym osprzętem, ułatwia wykonywanie prac przykładowo w studzienkach kanalizacyjnych, silosach, szybach, a nawet podczas akcji ratunkowych. Odpowiednia konstrukcja zapewnia nie tylko bezpieczeństwo osób na linach, ale również ekipy obsługującej statyw osobowy.

Statywy osobowe oferowane przez protekt.pl

 

PROTEKT - polski producent sprzętu z zakresu bezpieczeństwa pracy - dostarcza użytkownikom wysokiej klasy statywy osobowe, dzięki którym prace na głębokościach przebiegają optymalnie sprawnie i bezpiecznie. Dostępne na stronie protekt.pl statywy osobowe można dobrać do rzeczywistego charakteru danego rodzaju prac, przykładowo umożliwiając jednoczesne podnoszenie i opuszczanie od 1 do nawet 3 osób  z maksymalnym obciążeniem dochodzący do nawet 1000 kg. W ofercie znaleźć można m.in.:

 

  • aluminiowe statywy o charakterze osobowym i towarowym;
  • kompaktowe statywy bezpieczeństwa osobowe;
  • żurawie: podstawowe oraz zakrawędziowe (obciążane samochodem 3,5 t);
  • statyw na kółkach ułatwiający przemieszczanie sprzętu.

 

Statyw osobowy - jakość i bezpieczeństwo

 

Wszystkie statywy osobowe od PROTEKT zostały zaprojektowane i wytworzone w oparciu o rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Niektóre modele mogą być użytkowane nawet w strefach zagrożonych wybuchem, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa sprzętu. Statywy osobowe można doposażyć licznymi akcesoriami dodatkowymi, jak przykładowo urządzenia samohamowne czy wciągarki.