Suwnice kompaktowe

Dostęp do kompaktowych urządzeń dźwignicowych jest niezbędny przy pracach przeładunkowych towarów o większej masie, zwłaszcza tam, gdzie nie ma dostępu lub możliwości zastosowania stałych i dużych dźwigów. Mobilność suwnic kompaktowych PROTEKT sprawia, że można je swobodnie użytkować w różnych miejscach magazynów, w trakcie transportu, jak i podczas specjalistycznych prac ekip serwisowych czy służb ratowniczych.

Kompaktowe suwnice bramowe

 

PROTEKT - producent urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy, dostarcza opatentowane rozwiązania w zakresie specjalistycznych kompaktowych suwnic bramowych.  Suwnice kompaktowe pozwalają na udźwig ładunku nawet do 500 kg. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu najwyższej wytrzymałości materiałów i specjalnie zaprojektowanej konstrukcji.

 

Cechami wyróżniającymi kompaktowe suwnice bramowe od PROTEKT są:

 

  • belka o długości od 2 do 6 m;
  • wysokość robocza pod belką od 1,9 do 3,1 m;
  • stabilne podpory belki;
  • wytrzymałe koła z blokadą, dzięki czemu suwnice można łatwo przemieszczać z ładunkiem;
  • możliwość złożenia do kompaktowych rozmiarów i łatwego przewożenia, dzięki zastosowanym kółkom.

 

Jakość suwnic kompaktowych od PROTEKT

 

Kompaktowe suwnice bramowe dostępne w sklepie protekt.pl spełniają bardzo rygorystyczne normy wytrzymałościowe i bezpieczeństwa, przykładowo: CEN/TS 16415, EN 15011, EN 13001, EN 795/A i B. Suwnice posiadają wysokie współczynniki bezpieczeństwa zarówno dla towarów, jak i osób. Obsługa tych ręcznych towarowych wyciągarek korbowych jest maksymalnie bezpieczna dla użytkowników.