Trawersy aluminiowe

Podnoszenie i przenoszenie ładunków

 

Trawersy aluminiowe do podnoszenia i przenoszenia ładunków to sprzęt ułatwiający bezpieczne i sprawne transportowanie przedmiotów o różnych kształtach i wielkości. Ułatwiają przenoszenie wielkogabarytowych towarów, również tych długich. W ofercie mamy lekką trawersę belkową do przenoszenia ładunków o wadze do 2000 kg oraz ciężką trawersę belkową wykorzystywaną w przypadku obciążenia do 4000 kg. Klientom proponujemy również rozprężne jednoczęściowe bądź modułowe trawersy.

Wszystkie proponowane trawersy aluminiowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Belka i zaczep dolny są wykonane z aluminium, natomiast zaczep centralny ze stali ocynkowanej, która następnie jest poddawana malowaniu proszkowemu. Całość uzupełniają sworznie, które również są wykonane ze stali ocynkowanej galwanicznie. Wyjaśniamy, że haki i szekle, będące ważną częścią belek, są sprzedawane oddzielnie.

 

Jakie trawersy aluminiowe dokładnie oferujemy?

 

Jako producent trawersów aluminiowych gwarantujemy wyłącznie najlepszej jakości trawersy w różnych wariantach, różniących się między sobą wymiarem, typem czy też nośnością. Proponujemy nie tylko gotowe rozwiązania, ale oferujemy też wykonanie belek na indywidualne zamówienie. Wyjaśniamy jednak, że przyrosty całkowitej długości belki, rozstawu otworów regulacyjnych czy nośności nie mogą być dowolnie zmieniane – wskazujemy maksymalne wartości i dopasowujemy je do oczekiwań Klienta.

 

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi wariantami trawersów aluminiowych – w przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Służymy fachowym wsparciem na każdym etapie współpracy.

 

Sprawdź również ruchome podesty oraz suwnice bramowe dostępne w naszej ofercie!