Suwnice standardowe

Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem ciężkich towarów o masie nawet do 5000 kilogramów wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu dźwignicowego. Taki sprzęt powinien spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa i wytrzymałościowe, zarówno względem ładunków, jak i obsługi osobowej. Mobilne suwnice dostarczane przez polskiego producenta - firmę PROTEKT, spełniają te wymagania, a ich szerokie zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do pracy z ładunkami, ale i ekipami pracowniczymi czy ratunkowymi.HSB i ASB

Suwnice standardowe od PROTEKT

 

Mobilne suwnice dostępne w sklepie protekt.pl dostępne są w kilku wariantach, dostosowanych do najbardziej wymagających warunków pracy. Wśród dostępnych modeli znaleźć można:

 

  • ciężką suwnicę aluminiową HSB - maksymalny udźwig: 5 ton, zakres wysokości: od 2,7 do 5,5 m, szerokość do 7 m;
  • standardowa suwnica ASB - udźwig: do 3 ton, wysokość: nawet 3,2 - 5,4 m, szerokość: od 2 do 4 m, jednoczesna ochrona osób: 5;
  • lekka suwnica mobilna LSB - udźwig: do 1,75 tony, wysokość robocza pod belką: do 3,23 - 5,43 m, długość belki: nawet 7 m, jednoczesna ochrona osób: 3.

 

Bezpieczeństwo i użytkowanie

 

Urządzenia dostarczane przez PROTEKT spełniają wygórowane normy bezpieczeństwa z wysokimi jego współczynnikami zarówno dla obsługi ładunków (2,1:1), jak i ochrony indywidualnej osób (10:1). Suwnice mają modułową konstrukcję z niewymagającą dodatkowych narzędzi możliwością składania i transportu.