Indywidualny sprzęt ochrony osobistejSłupołazyCzęści zmienne do słupołazów

Części zmienne do słupołazów

Prace wykonywane na wysokościach wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu, który nie tylko ułatwia wykonywanie robót, ale i zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia tego rodzaju są słupołazy, dzięki którym jest możliwe poruszanie się po słupach przy wykonywaniu prac przez elektromonterów. Konstrukcja tego sprzętu sprawia, że poszczególne elementy mogą z czasem ulec zużyciu, dlatego warto zabezpieczyć ekipę w części zamienne do słupołazów.

Części zamienne do słupołazów od PROTEKT

 

Firma PROTEKT, jako lider produkcji sprzętu i systemów bezpieczeństwa pracy wykonywanej na wysokościach, dostarcza zespołom monterskim nie tylko własnej produkcji słupołazy, ale zapewnia także stały dostęp do części zamiennych do słupołazów. Wśród tego typu produktów z pewnością przydatne będą:

 

  • gumowe rolki umożliwiające bezpieczny chwyt sprzętu na słupach (dostępne małe rolki stałe oraz duże mimośrodowe);
  • wytrzymałe paski do słupołazów zapewniające solidne trzymanie stopy;
  • długie kolce wykorzystywane w słupołazach regulowanych.

 

Jakość wykonania części zamiennych do słupołazów

 

Wyróżnikiem części zamiennych do słupołazów od PROTEKT jest wysoka jakość wykonania, zapewniająca długotrwałe korzystanie podczas wykonywania prac na wysokościach. Rolki są wykonane z wysokogatunkowej gumy, a paski z solidnego splotu poliestrowego. Są to elementy najbardziej narażone na zużycie poprzez tarcia, uszkodzenia i warunki atmosferyczne, dlatego pełne uposażenie ekip monterskich powinno zawierać również zapasowe części zamienne do słupołazów.