Indywidualny sprzęt ochrony osobistejAmortyzatory i linki bezpieczeństwaAmortyzatory bezpieczeństwa z linką do pracy na rusztowaniach

Amortyzatory bezpieczeństwa z linką do pracy na rusztowaniach

Amortyzatory bezpieczeństwa z linką do pracy na rusztowaniach wraz amortyzatorami bezpieczeństwa z linką oraz samymi linkami bezpieczeństwa tworzą całościowy system indywidualnego sprzętu ochrony osobistej. Kluczowe dla budowy tego rodzaju rozwiązań jest wysoka trwałość i wytrzymałość materiałowa oraz szeroka funkcjonalność użytkowa w pracy w różnych warunkach. Dobrej jakości amortyzatory do pracy na rusztowaniach powinny być dopuszczone do prac w strefach zagrożonych wybuchem, by zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa pracowników w każdych warunkach.

Amortyzatory bezpieczeństwa z linką do pracy na rusztowaniach od PROTEKT

 

Polska firma PROTEKT, która jest wiodącym producentem sprzętu i całych systemów ochrony osobistej udostępnia wysoce specjalistyczny sprzęt, który można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. W sklepie protekt.pl oferowane są amortyzatory bezpieczeństwa z taśmą do pracy na rusztowaniach ABM SCF z zatrzaśnikami, które można skonfigurować pod rzeczywiste zapotrzebowanie. I tak poszczególne modele można dobrać z uwzględnieniem:

 

  • długości (0,9m oraz 1,5m);
  • modeli zatrzaśników przy amortyzatorze (nierozłączalne lub z nakrętką blokującą);
  • modeli zatrzaśników na końcu (lub dwóch końcach) amortyzatora (zatrzaskowe z zapadką, z zapadką blokującą lub zaczepowe z zapadką).

 

Jakość i bezpieczeństwo

 

Cechą wyróżniającą oferowanych przez PROTEKT amortyzatorów bezpieczeństwa z linką do pracy na rusztowaniach jest wysoka jakość i trwałość materiałowa. Dla zapewnienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa liny w sprzęcie zostały zaprojektowane z użyciem poliestrowych lin rdzeniowych w oplocie o średnicy 10,5 mm lub 32-40 mm taśm poliestrowych. Z kolei sam amortyzator jest wykonany z taśmy poliamidowej. Amortyzatory są zgodne z z wymaganiami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Radu Unii Europejskiej (2016/425) oraz spełniają szczególne wymagania normy zharmonizowanej EN 355:2002. Sprzęt posiada także odpowiednią certyfikację.