Akcesoria i części zamienne hełmów przemysłowych

Głównym celem stosowania hełmów przemysłowych jest ochrona pracownika przed spadającymi, twardymi przedmiotami. Muszą być zatem bardzo wytrzymałe, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Jednak sama skorupa hełmu czy kasku to nie wszystko - w skład tego typu sprzętu ochrony osobistej wchodzą liczne akcesoria, które mogą służyć, jako dodatkowe wsparcie dla komfortu pracy, jak również części zamienne hełmów przemysłowych, które można swobodnie wymienić w przypadku ich zużycia. PROTEKT zapewnia zatem dostęp nie tylko do specjalistycznych hełmów, ale również do szeregu dodatkowych elementów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort pracy podczas ich użytkowania.

Dostępne akcesoria do hełmów przemysłowych

 

PROTEKT oferuje użytkownikom hełmów przemysłowych dostęp do szerokiego asortymentu produktów uzupełniających, zarówno w postaci akcesoriów dodatkowych, jak i części zamiennych. Do najważniejszych elementów z tej kategorii produktowej zaliczyć należy następujące:

 

  • potniki do dostępnych różnych modeli hełmów - skutecznie powstrzymujące napływ kropel potu do oczu;
  • więźby do hełmów (obrotowe lub stałe) - zapewniające solidne i wygodne mocowanie hełmu do głowy z możliwością dostosowania wielkości;
  • paski podbródkowe do hełmów i kasków - dla wygody mocowania hełmu o podbródek;
  • uchwyty do mocowania osłon - ułatwiające montaż dodatkowych osłon, np. na oczy w trakcie pracy w niesprzyjających warunkach
  • naklejki odblaskowe - umieszczane na sprzęcie dla zwiększenia widzialności pracownika w środowisku pracy.

 

Jakość i wykonanie akcesoriów i części zamiennych hełmów przemysłowych

 

Wszystkie dodatkowe akcesoria do hełmów przemysłowych są wykonane w sposób zapewniający wygodę użytkowania i możliwość szybkiej wymiany w przypadku zużycia dotychczasowych elementów posiadanego osprzętu zabezpieczającego. Co więcej, produkty te są wykonane z trwałych materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie akcesoriów.