Uruchom wyobraźnię
chroń życie
Uruchom wyobraźnię
chroń życie

Zamknij

Zamknij

IH 000 000 101 - Naklejki odblaskowe do hełmu ATRA10 - wzór plaster miodu - srebrny

Cena netto:

25,00PLN /szt.

Nr kat.:

IH000 000 101

Indeks:

CZIH000000101000TWP0

Marka:

ATRA

Dostępne warianty

Specyfikacja techniczna

Kolor:

srebrny

Opis

Naklejki odblaskowe do hełmu ATRA10 o strukturze plastra miodu przeznaczone są do oklejania hełmów ATRA 10 oraz ATRA 10V i cechuje je podwyższona zdolności do odbijania światła (klasa RA2) potwierdzona normą  EN 12899-1:2008. Ich kształt jest dopasowany do kształtu hełmu oraz zadbano o ich rozmieszczenie, w ten sposób, aby elementy odblaskowe znajdowały się zarówno z przodu, z góry, z tyłu jak i z boków skorupy. Wykonano je z wysokiej jakości, samoprzylepnej folii odblaskowej o długim okresie trwałości. Stosowanie naklejek odblaskowych na hełmach jest szczególnie polecane dla pracowników służb drogowych, kolejowych, ratowniczych i innych, gdzie praca wykonywana jest przy niedostatecznym oświetleniu lub trudnych warunkach atmosferycznych. Naklejki dostępne są w kolorach: srebrnym, żółtym, czerwony, pomarańczowym, zielonym i niebieskim.

Sposób użycia: Przed nałożeniem upewnić się, że skorupa hełmu jest wolna od wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń, które mogą negatywnie wpłynąć na stopień adhezji naklejek. Dopasować ponumerowane naklejki przedstawione na ilustracji do ich lokalizacji na skorupie hełmu. Ostrożnie zdjąć naklejki z folii transportowej i nanieść je na skorupę. Przy naklejaniu należy starać się by nie pozostawić pęcherzyków powietrza pod naklejką.

Uwaga! Niedopuszczalne jest stosowanie naklejek na hełmy posiadające widoczne uszkodzenia mechaniczne. Ukrywanie uszkodzeń w ten sposób stanowi poważne zagrożenie dla życia użytkownika. Podczas przeglądu hełmu z naklejkami umieszczonymi na skorupie, zwrócić szczególną uwagę, czy pod naklejkami mogą znajdować się trwałe uszkodzenia skorupy.

Produkty kompatybilne

Zapisz się do newslettera