Kamizelki bezpieczeństwa

Zapewnienie właściwej widoczności pracowników jest szczególnie istotne podczas wykonywania prac w terenie, na budowach, w halach czy też po prostu w trudnych warunkach oświetleniowych. Tak samo to będzie dotyczyło pracowników arborystycznych, budowlanych, przemysłowych czy też służb ratunkowych. Jednym z podstawowych sposobów na odpowiednie oznaczenie pracownika w terenie wykonywanych robót są kamizelki bezpieczeństwa z dodatkowymi taśmami odblaskowymi. Szeroki wybór kamizelek odblaskowych oferuje firma PROTEKT.

Kamizelki odblaskowe od PROTEKT

 

Jako lider rynku sprzętu i systemów bezpieczeństwa pracowników, firma PROTEKT dostarcza szereg rozwiązań w zakresie kamizelek bezpieczeństwa, dzięki czemu można je dobrać odpowiednio względem rzeczywistych potrzeb i specyfiki wykonywanej pracy. Wśród kamizelek odblaskowych znaleźć można:

 

  • lekkie kamizelki bezpieczeństwa z pasami odblaskowymi o uproszczonej budowie, narzucane na inne elementy stroju roboczego, niezależnie od pory roku;
  • kamizelki odblaskowe do stosowania wraz z szelkami bezpieczeństwa, wyposażone dodatkowo w liczne kieszenie czy klamry do mocowania dodatkowych elementów.

 

Jakość wykonania kamizelek bezpieczeństwa

 

Poszczególne modele kamizelek odblaskowych od PROTEKT różnią się między sobą głównie krojem i umiejscowieniem taśm odblaskowych. Natomiast wszystkie produkty z tej kategorii cechuje:

 

  • wygodna rozmiarówka M-XL oraz XXL;
  • szeroka różnorodność kolorystyczna: głównie jaskrawe pomarańczowy i żółto-zielony, ale dostępne są też inne kolory;
  • materiał wykonania: poliester, poliester z bawełną, lub akryl (umożliwiający pracę w strefach zagrożonych wybuchem).