Kurtki SOFTSHELL

Pracownicy wykonujący prace na wysokościach bardzo często są narażeni na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dlatego też celem odpowiedniego zwiększenia komfortu ich pracy, przy zachowaniu właściwego poziomu bezpieczeństwa podczas wykonywanych czynności, konieczne jest stosowanie specjalistycznego ubioru. Bardzo przydatnym elementem stroju roboczego zwłaszcza podczas wietrznych i deszczowych dni są softshelle z szelkami bezpieczeństwa, które w swojej ofercie posiada firma PROTEKT.

Kurtki softshell z szelkami bezpieczeństwa

 

Oferowane przez PROTEKT softshelle z szelkami bezpieczeństwa pełnią dwie role. Po pierwsze, zostały wyposażone w odpinane szelki bezpieczeństwa, które można w bardzo łatwy sposób schować. Po drugie, zwarty splot typu softshell umożliwia skuteczną ochronę przed wiatrem i deszczem, zapewniając przy tym wysoką paroprzepuszczalność, co zwiększa komfort wykonywanej pracy na terenie budowy w chłodniejsze dni. Kurtki softshell z szelkami bezpieczeństwa od PROTEKT dostępne są w kolorach jaskrawym żółto-zielonym, czerwonym (z dodatkowymi pasami odblaskowymi) oraz w kolorze czarnym.

 

Softshell z szelkami bezpieczeństwa - codzienne użytkowanie

 

Dostępne w ofercie PROTEKT kurtki softshell z szelkami bezpieczeństwa zapewniają wysoką wygodę użytkowania. Kurtki są zamykane na zamek błyskawiczny z kołnierzem chroniącym szyję i podbródek. Wyposażone są w dwie kieszenie boczne oraz jedną piersiową, również zamykane na suwak. Wygodę użytkowania podnoszą mankiety rękawów z możliwością regulowania rzepem. Szeroka rozmiarówka (S/M/L/XL/XXL) pozwoli dobrać kurtkę do postury pracownika.