Wyposażenie dla ArborystówKamizelki ostrzegawcze

Kamizelki ostrzegawcze

Jednym z najważniejszych wymogów bezpieczeństwa podczas wykonywania prac arborystycznych jest zapewnienie pracownikom odpowiedniej widoczności. Arboryści, wykonując różnego rodzaju obowiązki w koronach drzew, powinni przede wszystkim posiadać rzucające się w oczy, jaskrawe elementy garderoby. Ponadto, dla podbicia widoczności w gęstwinie leśnej oraz trudniejszych warunkach atmosferycznych, powinni też posiadać odblaskowe paski. Jednym z takich produktów, dostarczanych pracownikom arborystycznym przez firmę PROTEKT, są wygodne i zwiększające poziom bezpieczeństwa pracy kamizelki ostrzegawcze odblaskowe.

Kamizelki ostrzegawcze odblaskowe od PROTEKT

 

Jak specjaliści w produkcji i dostarczaniu sprzętu i systemów zapewniających ochronę prac wykonywanych nie tylko na wysokościach, oferujemy specjalistyczne odblaskowe kamizelki ostrzegawcze. Ich konstrukcja zapewnia pracownikom nie tylko właściwy poziom widoczności, nawet w trudnych warunkach leśnych, ale również pełną wygodę użytkowania, co ma szczególne znaczenie przy wykonywaniu prac wymagających dużej ruchomości. W sklepie protekt.pl znaleźć można m.in.:

 

  • pełne kamizelki ochronne z pasami odblaskowymi na wysokości pasa, klatki piersiowej oraz na ramionach - stworzone w 85% z poliestru i 15% bawełny;
  • kamizelki ostrzegawcze odblaskowe w formie szelek skrzyżowanych na plecach i spinanych całościowo na wysokości pasa. Taka konstrukcja zapewnia pełną przewiewność i możliwość założenia na każdy rodzaj odzienia wierzchniego. Wszystkie elementy szelek posiadają pasy odblaskowe. Całość wykonana w 100% poliestru.

 

Zwiększ swoją widoczność z kamizelkami ostrzegawczymi

 

Podstawową cechą dostarczanych przez PROTEKT kamizelek ostrzegawczych jest ich bardzo lekka waga od 300 do 600 g w zależności od modelu. Zostały zaprojektowane w dwóch rozmiarach, co pozwoli je odpowiednio dopasować do sylwetki pracownika. Wszystkie kamizelki są dostępne w kilku jaskrawych opcjach kolorystycznych, chociaż znaleźć też można czarne z odblaskowymi pasami.

W naszej ofercie znajdziesz również kaski ochronne oraz drzewołazy.