Wyposażenie dla ArborystówUprzęże dla arborystów

Uprzęże dla arborystów

Arboryści wykonują znaczną część swoich obowiązków na dużych wysokościach, dlatego też w ofercie Protekt nie mogło zabraknąć produktów które pomogą zachować im odpowiednie bezpieczeństwo podczas pracy. W naszym asortymencie znajdują się różne elementy wyposażenia, w tym m.in. drzewołazy, opasy, urządzenia podnosząco-opuszczające czy też linki narzędziowe i robocze.

Poznaj profesjonalne uprzęże arborystyczne

 

Kluczowym artykułem są również uprzęże arborystyczne, które pozwalają na wykonywanie pracy w podparciu oraz zawieszeniu. Dzięki obecności odpowiednio profilowanych poduszek oraz ławeczek, arboryści mogą wygodnie usiąść w uprzęży i oprzeć się nogami o drzewo przy którym pracują. Zadbaliśmy również o to, by uprzęże arborystyczne były dostępne w różnych rozmiarach, a każdy Klient mógł znaleźć wersję dopasowaną do własnych potrzeb. Nieocenionym elementem tych produktów są również automatyczne klamry spinająco-regulacyjne, które gwarantują szybkie i komfortowe zakładanie oraz zdejmowanie sprzętu. 

 

Uzupełnij wyposażenie dla arborystów

 

Uprzęże dla arborystów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wykonane z niezwykle wytrzymałych i odpornych materiałów, które pozwalają na pracę w każdych warunkach. Klamry regulacyjne, zaczepowe i spinająco-regulacyjne powstały z takich tworzyw jak stal ocynkowana, stal nierdzewna czy też aluminium. Z kolei taśmy i nici stworzono z poliestru, który wyróżnia się odpornością na przetarcia, wilgoć oraz czynniki zewnętrzne. Dodatek pianki na udowych i biodrowych pasach sprawia, iż uprzęże arborystyczne są wygodne, a arboryści mogą pracować na nich przez wiele godzin. Oczywiście do każdego z naszych produktów dołączamy również instrukcję obsługi, która pozwala klientom na poznanie prawidłowych metod użytkowania danego produktu i pozwala na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że wszystkie uprzęże dla arborystów znajdujące się w naszej ofercie spełniają normy EN 358 i EN 813, wymagane do prac na dużych wysokościach. Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty skierowanej do arborystów i nie tylko.